18th Painting Competition Winner

Congratulations to you, as one of the Winner of the 18th Rotary On the Spot Painting Competition held on 3rd Feb 2019.

Please bring your ID / age proof... Without this no awards shall be given

Children who have been selected as per list are advised to come with parents-preferably in their respective school uniforms at Recreation cum Library Centre, Opp B-4/2229 Safderjung Enclave, New Delhi-29 latest by 4:30 pm on Friday the 8th February, 2019. High Tea and snacks will be served. Entry allowed only to winners.

 

Category A

CONSOLATION PRIZE

SNoReg. No.NameMobile

1 A-2043 Ronnak Singh 8010330540/7982997957
2 A-2129 Ntalya Sharma 9667575045
3 A-2031 Nimisha Mittal 9953105441
4 A-2002 Mahi Sharma 9582336308
5 A-2018 Aarna Gupta 40810985/9810844109
THIRD PRIZE

SNoReg. No.NameMobile

1 A-2014 Lakshita 9717143914
2 SR/0175 Tanisha Panda 9811288949/8700160399
3 SR/055 Harshit 9540560296
SECOND PRIZE

SNoReg. No.NameMobile

1 A-2025 Shrey Gupta 9811420151/ 9810330943
2 A-2160 Siddhit Jana 9811761127
FIRST PRIZE

SNoReg. No.NameMobile

1 A-2001 Shaurya Pratap Singh 9211767179
Category B

CONSOLATION PRIZE
SNo Reg. No. Name Mobile
1 B-3047 Shubham Behuria 9810217717
2 B-3039 Sansthita Das 8895387883
3 B-3396 Reyaa Mody 9810339554/9910339554/011-27347890
4 B-3431 Shambhawani Verma 8744099123/ 9810887810
5 B-3001 Shruti Kumari 9210767179
THIRD PRIZE
SNo Reg. No. Name Mobile
1 B-3068 Kuvam Piplani 997391155/9810852581
2 B-3048 Anshika Singhal 9810902523
SECOND PRIZE
SNo Reg. No. Name Mobile
1 B-3064 Lavanya Khantwal 9312255454
2 B-3025 Divit Ramchandran 9818683248
FIRST PRIZE
SNo Reg. No. Name Mobile
1 B-3098 Souvik Sasmal 9818011095
Category C

CONSOLATION PRIZE
SNo Reg. No. Name Mobile
1 C-4124 Sonu Kumar Mishra 9818983251/ 8130202947
2 C-4308 Kanisha Srivastava 9650060855/ 91204574194
3 C-4061 Samriddhi Paul 9999118904
4 C-5205 Sayan Jana 8860290643
5 C-5020 Shruti 27062948/9818997683
THIRD PRIZE
SNo Reg. No. Name Mobile
1 C-4013 Raamaansh Gupta 9891636739/22383274
2 C-4991 Tushar Mukherjee 9717471456
3 C-4007 Rishit Dhara 9971591811
SECOND PRIZE
SNo Reg. No. Name Mobile
1 C-4142 Shauya Gupta 9811420151/ 9810330943
2 C-4161 Ayesha Jannat 7053060520
FIRST PRIZE
SNo Reg. No. Name Mobile
1 C-4001 Deepshikha De 8743005906/ 8505905678
Category D

CONSOLATION PRIZE
SNo Reg. No. Name Mobile
1 D-5208 Om Prakash 9717126028/9911024669
2 D-5338 Priyanshi Sachan 9891106775/ 011-4100563
3 SR/004 Aman Kumar 8512038894/ 9650212026
4 D-5146 Srishti Agarwal 9811321096 /9312181300
5 D-5207 Kumkum Saxena 8802390233
6 D-5249 Hitesh Dahiya 7982597502/ 9213713832
7 D-5870 Dhruv Gupta 7053704900/ 9871240290
8 D-5465 Gautam Kumar 9069707718/ 9868253031
9 D-5231 Manvi Sharma 9818976244
THIRD PRIZE
SNo Reg. No. Name Mobile
1 D-5938 Aishwarya Aggarwal 8800654679/ 8800837169
2 D-5490 Rishi 8130804408
3 D-5023 G.S. Ananya 9999037238
SECOND PRIZE
SNo Reg. No. Name Mobile
1 D-5817 Farhan Bakt Ahmed 011- 26984517 / 9810933031
2 D-5640 Surbhi Arora 9873259093
FIRST PRIZE
SNo Reg. No. Name Mobile
1 D-5814 Suraj Manjhi 8800123881/ 9811961680
2 D-5436 M Gopal Krishna 9116746465/ 9784538588